PÁLENIE MOSTOV

10.02.2019

Ľudia sa už často v 40tke ukladajú do hrobu a vzdávajú sa snov" počúvam a rozmýšľam,prečo je to tak. Prvé čo ma ale napadá je, že ak by mali sny, museli by spáliť veľa mostov. Veľa vzťahov. S ľuďmi, ktorí na tieto sny neveria.

Ja som mosty spálila veľmi často. A čím viac idem vlastnou cestou, tým mi dochádza, že pálim naozaj všetky mosty. S úžasnými ľuďmi, ktorí ale mojou cestou nechcú a ani nemôžu ísť. Nemám právo ich nútiť, aby šli. A ja si beriem právo ísť.

Aj tak cítim vinu, že odchádzam z ich života. že už tu nebudem,aby som im pomáhala, lebo musím pomáhať teraz sebe. Každý si vlastne môže pomáhať, ak vníma vlastnú silu a múdrosť. Keby to tak bolo, nie je potrebná pomoc z vonka. Tá je len vtedy potrebná, ak nedokážem cítiť vlastnú, ľudskú výnimočnosť, ktorá mi bola daná pri narodení.

Bola daná každému.

Občas rozmýšľam, prečo spálim most zrazu, bez varovania. Neviem, neviem, prečo ma duša nepripravuje pomaličky na to, že pozor, tento most spáliš. Varuj ľudí okolo seba, aby sa na to vedeli pripraviť. Príde ten moment a ja nemôžem inak. Je mi to veľmi ľúto, ale klamala by som, ak by som jednala tak, ako si to druhí predstavujú.

Tarotová kráľovná diskov je hrdá žena, ktorá miluje domov, pohodlie,je ale aj vychcaná a egoistická. Aj taká som.

" Ak je potrebné pre tvoju dušu, aby spálila most cez egoizmus, urobí to" hovorí mi kráľovná