KÝM ODÍDEŠ NA KONIEC SVETA

10.02.2019

"Vedz, že raj máš tu, na pôde ktorej stojíš" hovorí mi les.

Vdychujem chladný lesný vzduch, ktorý mi je dopriaty aj v mojom bydlisku. Maličký les, plný odpadkov. Napriek tomu nám slúži a šepká tajomstvá života. A tak sa započúvam do jeho múdrych slov " Kým odídeš na druhý koniec sveta, a budeš vdychovať energiu púšte, pralesov a mora, chcem, aby si vedela, že to všetko už máš tu"

" Nepotrebuješ zo svojho života utekať za rajom, ak ho nevidíš tu. V tvojom veľkom malom živote" Ak odchod z reality potrebuješ, zmeň najprv svoju realitu. A s pocitom raja choď aj do vesmíru. Vytvor si raj dnes, tu, v tejto sekunde. Až potom sa dokážeš tešiť z celého sveta. Prestaň sa dívať stále len na zem. Pozri hore, do neba. Precíť tú bezhraničnosť, ktorú si dostala aj Ty.

Tvoja duša je bezhraničná, neobmedzená a večná. Len to nevidíš, lebo pozeráš stále na zem. Veľké domy, budovy a názory druhých ti tienia vidieť bezpodmienečnosť a vedomie, že si všetkým...

Vraciam sa domov a vidím pooranú zem. Cítim jej vôňu a prebúdzajúci sa jarný život. Pozriem na nebo a nekonečné stromy...toto som ja.

Toto si ty...

S láskou k sebe, s láskou k tebe

Elena