DOKÁŽEM MILOVAŤ VŠETKO V TEBE

17.01.2024

Dokážem ťa milovať, nech pravda o tebe je akákoľvek.
Tvoja Duša

Video o bezpodmienečnej sebaláske a prebdenej noci.

Čo teda znamená, prijímať seba, aká naozaj som? Ako prijať život taký, aký v túto sekundu je a nebyť v odpore? Milovať dokonalosť je jednoduché. Ale ako milovať nedokonalosť, ktorej verím? To najväčšie zlo vo mne, ktoré vraj existuje? Ako milovať bez podmienok?

Naše ego vzniká z názorov a právd okolia. Vzniká z nás nová identita, ktorou nie sme pri narodení. Stávame sa ňou až po našom pravdivom vzniku a príchode na svet. Všetkému, čomu uveríš, sa stáva realita. Či už je to dobré, alebo zlé, je to ilúzia, ktorej veríš.

Ilúzia, nie pravda.

Máme dar zhmotňovania neexistujúceho. Čomu uveríme, to sa zhmotní a dokážeme sa toho dotknúť. Ak uveríme v našu neschopnosť a nedokonalosť, vesmír nášho života sa bude aj tak točiť. Budeme stúpať z jednej sračky do druhej.Až kým sa nezastavíme a nepozrieme hlboko tejto zhmotnenej ilúzii do očí.

Buď začneme vyvracať to, čomu v hĺbke duše aj tak veríme, alebo s bolesťou duše prikývneme tejto ilúzii. Oboje nás zničí. Neprijatie,aj prijatie. Vraj v dnešnej dobe najviac zarába priemysel psychofarmák. Pomáhajú nám byť v odpore, alebo v roli obete.

Čo s tým?

Aj dnes v noci neviem spať. A tak založím oheň v krbe. Zapálim sviečky a zostávam zo všetkými ilúziami, ktorým verím a bojím sa následkov. Pozerám do ohňa. Nastáva nová situácia. Viem, že je to klamstvo a napriek tomu sa už nebránim.

Nevyvraciam druhým ich názory o mne. Neargumentujem sebe samej, že sa nemusím ničoho báť. Nevymenovávam to dobré, ak verím zlu. Jednoducho nechávam týchto démonov tu a posielam im vlastnú lásku.

" Nech je pravda o Tebe akokoľvek zlá, ja mám moc Ťa milovať" hovorí duša
Foto: Gabriela Teplická